Atrakcje w okolicy

Makosieje znajduje się na Mazurach około 15 km od Ełku.

W okolicy znajdują się niektóre z najpiękniejszych jezior, rzek i lasów w regionie i jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek w komfortowych warunkach.

Makosieje stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Mazur i wszystko, co ma do zaoferowania, droga krajowa 16 (Mikołajki – Augustów) jest zlokalizowany w odległości 10 minut jazdy samochodem.

Bliżej domu nie ma bezpośredni dostęp do jeziora Selment Wielki i plaży, w 50m. Jezioro jest solidny 12.7km2 z dwóch wysp. Rzeka Lega biegnie od jeziora przez wieś Makosieje. Jezioro daje możliwość dla wszystkich rodzajów sportów wodnych i wędkarstwa – mamy łódź wiosłowa do dyspozycji na ryby lub wybrać się na jezioro i rzekę.

Dom znajduje się na szlak, który krąży wokół jeziora (czerwone oznaczenia) i jest idealny do jazdy na rowerze lub pieszo. Kliknij tutaj, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Pobliskim lesie jest rajem dla dzikiego życia i grzybów w sezonie.

Lokalny miasta Ełk oferuje szereg udogodnień, w tym aqua park, kino, sala koncertowa, sklepy, bary i restauracje. Ełk posiada bogaty program imprez przez cały rok. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

Na najbliższej zakupy dyspozycji jest także lokalnym sklepie znajduje się w Makosieje 150m od domu.

Polecane linki